02-148 Warszawa, ul. 17 Stycznia 39 Tel: 607 797 140 oraz 22 846 52 52

Katalizatory

Jedną z podstawowych funkcji układu wydechowego we współczesnych samochodach jest redukcja emisji spalin, za którą odpowiedzialny jest katalizator. Nasza firma posiada katalizatory do niemal wszystkich samochodów na rynku. Jesteśmy w stanie dobrać katalizator zarówno do nowego auta, jak i do starszych modeli .Zdarzają się sytuacje kiedy zamiennika nie da się zastosować. W takim przypadku, poddaje się procesowi regeneracji katalizator wymontowany z samochodu. Pozwala to właścicielowi samochodu zaoszczędzić niebagatelne sumy, nie rezygnując z jakości podzespołów.

Układy wydechowe

Układ wydechowy samochodu składa się z kilku elementów. Z punktu widzenia kierowcy najważniejszym z nich jest tłumik. Powoduje on wyciszenie pracy jednostki napędowej, dając kierowcy poczucie komfortu w czasie jazdy samochodem. Nasza firma oferuje zamienniki układów wydechowych do większości samochodów. W przypadku gdy nie jesteśmy w stanie dobrać tłumika do danego modelu auta, dorabiamy układ wydechowy. Zajmujemy się również dorabianiem tłumików do koparek, wózków widłowych, oraz innych urządzeń wyposażonych w tłumik. Klientom zainteresowanym wysoką estetyką układu wydechowego oferujemy na zamówienie wykonanie tłumików z Kwasówki.

Złącza elastyczne

W większości samochodów jednym z niezbędnych elementów układu wydechowego jest złącze elastyczne, które ma bardzo duży wpływ na komfort użytkowania samochodu. Powoduje tłumienie wszelkich wibracji układu wydechowego, które zostałyby przeniesione do kabiny samochodu. W swojej ofercie posiadamy złącza elastyczne wykonane ze stali nierdzewnej. Dla znacznego zwiększenia wytrzymałości zastosowano podwójne warstwy stalowej siatki. Dzięki ciągłemu rozszerzaniu stanów magazynowych, oferujemy Państwu złącza elastyczne we wszystkich rozmiarach.

Akcesoria montażowe układów wydechowych

Oferujemy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do zamontowania układu wydechowego w samochodzie. Są to m.in. wszelkiego rodzaju wieszaki gumowe, wieszaki gumowo-metalowe, opaski mocujące, uszczelki, pierścienie uszczelniające, łączniki rurowe, obejmy zaciskowe, śruby, spinki, sprężyny, podkładki.

Przegląd układu wydechowego oraz wycena gratis!